Концерн DAW розробляє, виробляє і постачає на ринки різних країн світу високоякісні фарби, емалі, лазурі, хіміко-будівельні покриття, а також матеріали і технології для теплоізоляції фасадів.

Штаб-квартира концерну розташована в північному регіоні Оденвальд (Німеччина). Протягом 116 років успішної роботи, ключовими пріоритетами розвитку групи є інновації і довіра наших клієнтів.

Так, починаючи з моменту свого заснування в 1885 році, концерн DAW безперервно сприяє розвитку галузі, розробляючи і впроваджуючи інноваційні технології в створенні якісних та безпечних для навколишнього середовища і здоров'я людей фарб. У той же час, будучи сімейним підприємством, компанія стратегічно орієнтована на розуміння потреб клієнта. Адже довіра наших клієнтів є основним активом концерну. Саме тому Концерн DAW, з оборотом близько € 1 млрд, є лідером ринку будівельних матеріалів в Німеччині, Австрії та Туреччині і третьою за величиною компанією в цій галузі в Європі. Ми маємо намір і далі використовувати свої знання і досвід для розвитку власних продуктів і послуг, надаючи своїм клієнтам можливість найкращого вибору.

www.daw.de

+38 044 379 0691
телефон

info@krautol.ua
E-Mail