Color – це унікальна система колірування від Krautol. Всі відтінки можна в найкоротші терміни змішувати за допомогою найсучаснішого комп'ютерного та технологічного обладнання.

На тоніровочних станціях складається і зберігається рецептура відтінків, підібраних за індивідуальними запитами, тому додаткова поставка потрібного кольору можлива в будь-який час.

Ретельно підібрані компоненти Color створюють надзвичайно широке розмаїття в практичному застосуванні. Будь то фасадні фарби, фарби для внутрішніх робіт, декоративні штукатурки: для кожної області застосування є індивідуально підібране колірувальне рішення. Завдяки сучасній технології колірування Color, широкий асортимент продукції для даної галузі представлений в привабливому колірному різноманітті.

Для успішного оформлення архітектурної споруди за допомогою кольору і поверхні потрібні різні робочі засоби, консультації та джерела натхнення.

Всі засоби були розроблені на підставі досвіду щоденної практичної роботи студії колірного дизайну, а також в процесі обговорень із забудовниками, проектувальниками та будівельними організаціями.

Допомога в підборі кольору:
За допомогою портативного спектрофотометра для сканування будь-якого зразка кольору і знаходження близького до нього відтінку Krautol, ви можете бути впевнені в якісному підборі бажаного кольору.

+38 044 379 0691
телефон

info@krautol.ua
E-Mail